Të dashur miq, dhe të gjithë ju që dëshironi të vizitoni Muzeun Historik Kombëtar, ju njoftojmë se hyrja në muze do të jetë falas nga dita e nesërme deri te martën me rastin e Festave të Nëntorit. Ditën e diel muzeu do të jetë i hapur në oraret 09.00-14.00, të hënën 10.00-17.00 dhe të martën, datë 29, do jemi hapur deri në orët e para të mëngjesit.

Ju mirëpresim!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!