“Muzeu i stilit etno vibe – Moda kontemporane nga tradita”

Ti Institute dhe Ministria e Kulturës me suportin e Kompanive Vodafone, Uji Lajthiza, Credins Bank, Balfin Group, Abi Bank, Audi, Klinika Vivia dhe Argjendari Gjikondi dhe në bashkëpunim me Muzeun Historik Kombëtar organizojnë aktivitetin: “Muzeu i stilit etno vibe – Moda kontemporane nga tradita”.
Ky aktivitet organizohet në kuadër të Ditës Kombëtare të Trashëgimisë Kulturore.

Ju mirëpresim nesër, ora 20.00, në ambientet e Atriumit të Muzeut Historik Kombëtar

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!