Ekspozita “Art Bizhu 2017”

Sot, në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar në bashkëpunim me Qendrën Mbarëkombëtare të Koleksionistëve Shqiptar dhe Bijutiful Jewelry u hap ekspozita “Art Bizhu 2017”. Në ekspozitë morën pjesë artistë të moshave të ndryshme dhe nga vende jashtë Shqiperisë. Në punimet e ekspozuara ishin ndërthurur mjaft mirë piktura me krijimin e bizhuterive, gjë e cila afron artin me biznesin.

22051075_1684784008251032_3951057748070971608_o 22051098_1684784058251027_9154472994868827682_o 22135361_1684784494917650_6286828722994555459_o 22045666_1684783874917712_3093277467182828587_n

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!