Muzeu Historik Kombëtar, Ambasada e Francës në Tiranë dhe Instituti i Arkeologjisë organizojnë, me rastin e Pranverës Frankofone në Shqipëri, konferencën me temë: “Misionet arkeologjike franko-shqiptare: mes kërkimit shkencor dhe rivlerësimit turistik dhe kulturor të trashëgimisë”. Konferenca do të zhvillohet të premten, datë 2 mars 2018 ora 10:00, në sallën “UNESCO” të Muzeut Historik Kombëtar.

Ju mirëpresim!

28378430_1861269303935834_2318052178435223128_n

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!