Muzeu Historik Kombëtar dhe Ambasada e Spanjës në Tiranë ju ftojnë, më datë 7 Mars ora 11:00, në prezantimin e katalogëve të parë dygjuhësh shqip dhe spanjisht të Pavijonit të Mesjetës dhe Këndit të Pashallëqeve të Mëdha Shqiptare si dhe të Pavijonit të Rilindjes Kombëtare dhe Pavarësisë së Shqipërisë të Muzeut Historik Kombëtar.

Ju mirëpresim ditën e mërkurë, datë 07 mars 2018 ora 11.00 pranë Pavijonit të Mesjetës në Muzeun Historik Kombëtar!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!