z. STEFAN POPA POPAS hap Ekspozitën e tij në Muzeun Historik Kombëtar

Ambasada e Rumanisë në Tiranë dhe Muzeu Historik Kombëtar kanë kënaqësinë t’ju ftojnë në Ekspozitën e artistit të famshëm rumun, i njohur si Mbreti i karikaturës, mbajtësi i rekordeve botërore të Ginesit, karikaturisti më i shpejtë, z. STEFAN POPA POPAS.
Veprimtaria organizohet nën drejtimin e Presidencës Rumune të Këshillit të Bashkimit Evropian dhe do të mbahet në Muzeun Historik Kombëtar

Ju mirëpresim sot, ora 17.00, në ambientet e Hollit Kryesor pranë Muzeut Historik Kombëtar!

54519723_2457557277640364_5543883110673809408_o 54256931_2457557270973698_7880880163385245696_o

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!