Organizohet Ceremonia e dorëzimit të çmimeve të gazetës “Dielli”

Muzeu Historik Kombetar dhe Federata Pan-Shqiptare “Vatra” e Amerikës organizojnë Ceremoninë e dorëzimit të çmimeve të gazetës “Dielli” me rastin e 110-vjetorit të kësaj gazete.

Ju mirëpresim nesër, datë 20 Prill 2019, ora 11.00, pranë sallës UNESCO në Muzeun Historik Kombëtar!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!