Fillon sezoni i ri turistik

Të dashur miq dhe vizitorë të Muzeut Historik Kombëtar ju njoftojmë se, në kuadër të çeljes së sezonit turistik në Shqipëri, duke filluar nga nesër, data 01 Maj 2018 dhe deri më datë 15 Tetor 2019 Muzeu Historik Kombëtar është i hapur për vizitorët nga e hëna në të diel në orën 09.00 – 19.00.
Ju mirëpresim!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!