Ekspozitë me piktura nga fëmijët me temë “Trashëgimia Kulturore”

Muzeu Historik Kombetar dhe Qendra Kombëtare Kulturore për Fëmijë, në kuadër të “Ditës Ndërkombëtare të Muzeve” organizojnë ekspozitën me piktura nga fëmijët me temë “Trashëgimia Kulturore”.

Ju mirëpresim ditën e premte, datë 17 Maj 2019, ora 18.00 në katin e dytë të Muzeut Historik Kombëtar!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!