Erdhi delegacioni nga Fondacioni Federal për Studimin e Diktaturës Komuniste në Gjermaninë Lindore

Drejtori i Muzeut Historik Kombëtar, Dr. Dorian Koçi, priti sot delegacionin nga Fondacioni Federal për Studimin e Diktaturës Komuniste në Gjermaninë Lindore. Pasi vizituan Pavijonin e Terrorit Komunist në Muzeun Historik Kombëtar delegacioni dhe drejtori Koçi zhvilluan një diskutim të hapur për periudhën e rregjimit komunist në Shqipëri dhe pas saj.

61135682_2579723808757043_8530274137594134528_n 60781527_2579723672090390_312048160241352704_n 61050519_2579723432090414_4112099859257884672_o 61027672_2579724148757009_2166129024449904640_n 60764748_2579723908757033_8068175342042349568_n

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!