“Leonardo – Opera Omnia”

Momente gjatë montimit të ekspozitës “Leonardo – Opera Omnia” me 17 vepra pikture të Leonardo Da Vinci të një cilësie të lartë dhe në përmasa originale nē Muzeun Historik Kombëtar.
Përurimi i ekspozitës bëhet më datë 22 Korrik 2019, ora 19.00!

67419423_2691437820918974_6678674780935159808_n

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!