“Tetori i librit”

Në kuadër të nismës që ka ndërmarrë Ministria e Kulturës “Tetori i librit”, Muzeu Historik Kombëtar organizon një takimin me studiuesin Jaho Brahaj ku do të ketë lexime dhe diskutime nga vepra e Shtjefën Gjeçovit.

Ju mirëpresim nesër, datë 29 tetor 2019, ora 15.00 në sallën e bibliotekës së Muzeut Historik Kombëtar!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!