Muzeu Historik Kombëtar ju uron Gëzuar 2020!

 Faleminderit gjithë miqve dhe dashamirësve të muzeut për mbështetjen dhe bashkëpunimet e suksesshme!
Qoftë një vit i mbarë, ëndrrash të realizuara e projektesh të reja!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!