Sesionin shkencor me temë: “Mjeshtëria e punimit të argjendit në vendin tonë”

Muzeu Historik Kombëtar, në kuadër të Ditës Kombëtare të Trashëgimisë Kulturore dhe Ditëve Europiane të Trashëgimisë, organizon sesionin shkencor me temë: “Mjeshtëria e punimit të argjendit në vendin tonë”.
Sesioni fillon prezantimet e punimeve shkencore nesër, datë 29 Shtator, ora 10.00 në sallën “Kostandin Shpataraku” në katin e dytë të Muzeut Historik Kombëtar.

Ju mirëpresim!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: Content is protected !!