U çel ekspozita personale “Con-Teo-Art 2”

Sot, në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar u çel ekspozita personale “Con-Teo-Art 2” e z.Anteo Gremi. Kjo shënon ekspozitën e dytë të Gremit, në të cilën u prezantuan 45 punime të përzgjedhura. Në ceremoninë e hapjes folën dhe kritiku i artit Agim Janina dhe pedagogu Pandi Madhi, të cilët vlerësuan maksimalisht artin e përdorur në punimet e Gremit.

22219729_1690430424353057_1937121944080766169_o 22180046_1690430807686352_7635718318107661679_o 22255112_1690430701019696_4123454235158818234_o 22219925_1690430501019716_4234115947888917779_o

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *